NAUCZYCIELE UCZĄCY W ZSO NR 10 W GDAŃSKU

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PSYCHOLOG MARZENA MŁYNARCZYK

PATRYCJA SZCZEPAŃSKA

LOGOPEDA KATARZYNA GLAPIAK
KLASA „0” KRYSTYNA WESOŁOWSKA

KATARZYNA KRAUZE

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE GRAŻYNA HINC

ALICJA KOWALSKA

ALICJA PARTYKA

ANNA STANISZEWSKA

BOŻENA WRZASK

RENATA BILARSKA

JĘZYK POLSKI OLGA HEWELT – ŚWIERCZEK

URSZULA  JARY

JOANNA MATUSZEWSKA

DOROTA PIEKARSKA

BRYGIDA REKOWSKA

IZABELA TOMCZAK – PYTKA

ANNA SKIBNIEWSKA

ELŻBIETA GRADOLEWSKA

IZABELA TUSK – urlop

JĘZYK ANGIELSKI DOMINIKA BRODA

KATARZYNA GOŁĘBIEWSKA

EDYTA MILLER

MAGDALENA KRĘPA – TATARATA

MAGDALENA KULKA

SYLWIA LUBIŃSKA

KATARZYNA SITEK – JUSZCZAK

IWONA STĘPIŃSKA

JĘZYK NIEMIECKI IWONA CZAJKOWSKA

JOANNA DOMAGALSKA

KATARZYNA WYWIÓRSKA

JĘZYK HISZPAŃSKI

 

AGATA ŚWIĄDER – BADZIAK
HISTORIA ANNA PISAREWICZ

KLAUDIA PIEĆKAN

MARCIN SZCZĘSNY

MARCIN MIŁEK

 

 

 WOS 

ANNA PISAREWICZ

MARCIN SZCZĘSNY

MARCIN MIŁEK

 

PODSTAWY PREDSIĘBIORCZOŚCI

 

ELŻBIETA GRADOLEWSKA
MATEMATYKA MIROSŁAW GAJTKOWSKI

ANNA KONTEK

BEATA MAZIARZ

JOANNA KOZŁOWSKA

ANDRZEJ TUCKI

FIZYKA ANNA JANKOWSKA – DRAWS
CHEMIA MARIA OSYPIUK
BIOLOGIA/PRZYRODA KATARZYNA FURMANIAK

ANNA WILHELM

KATARZYNA SITEK – JUSZCZAK

IZABELA NIEWIEROWSKA

GEOGRAFIA SYLWIA BURDON

IZABELA NIEWIEROWSKA

INFORMATYKA MIROSŁAW ADAMSKI

ANNA CZOPEK – ZIĘBA

ANNA KONTEK

PLASTYKA MAGDALENA TUSK

E. GRAŻYNA SOŚNIAK

MUZYKA MARLENA LEPA
TECHNIKA MAGDALENA TUSK
RELIGIA ZOFIA GRABOWSKA

SIOSTRA MIROSŁAWA

ALEKSANDRA TREDER

KS. ADAM DZIONK

   

 

  

 

 

 

 

     

  

  

WF

 

ANNA FARSIEWICZ – rehabilitacja

ANETA ZAPARTY – rehabilitacja

EWELINA JAKS

AGNIESZKA JANIK

IZABEA LEKNER

ANITA ZELENT

IWONA MICHAELIS  – BUJKO

PIOTR ZELENT

PIOTR KOŁACIŃSKI

PAWEŁ KOWALKOWSKI

ADAM KOZŁOWSKI

GRZEGORZ ZUBRZYCKI

EDB MACIEJ ŁACHWICZ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAUCZYCIELE WSPIERAJĄCY W KLASACH INTEGRACYJNYCH

MAŁGORZATA BOCIĄG

WIOLETA BRZOSKOWSKA

EMILIA BOSZKO

SYLWIA GAJDEL

JOLANTA KARPIŃSKA

ALEKSANDRA KONIECZYŃSKA

JOLANTA KOWALCZYK

JOANNA MALINOWSKA

AGNIESZKA MITAL

MAŁGORZATA MOSICA – TYSZKA

HANNA NIEMCZYK

ALEKSANDRA NINKIEWICZ

MAGDALENA PIECZONKA – URLOP

MAGDALENA PIWOWARSKA

AGNIESZKA RECHOWICZ

ELŻBIETA SWOBODZIŃSKA

ANNA URBAŃSKA – BETLEJ

ALINA WIELGUS

ALEKSANDRA MASALON

BEATA WITEK

ELŻBIETA GRADOLEWSKA

PAULINA LEWANDOWSKA

RENATA GROMKO

ANNA SZMIT

BIBLIOTEKA ANNA ŁABAN

ALEKSANDRA ŁOPUSZKO

AGATA ĆWIKOWSKA

ŚWIETLICA MAGDALENA MARCHLEWSKA

ANNA TACIAK – RAFALSKA

BEATA WYPUSTEK

ANNA CIEŚLAK

ANNA FUDALA

MONIKA SKRODZKA