Godziny konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 20119/20 

Aby skorzystać z konsultacji należy:

– dzwoniąc do sekretariatu dzień wcześniej i  poinformować, z którym nauczycielem chcemy się spotkać  lub

– umówić się z wybranym nauczycielem osobiście.

 

L.p.

 

Nazwisko i imię

 

Dzień

 

Godzina

1.        BILARSKA Renata Poniedziałek 14.25
2.        BOCIĄG Małgorzata Poniedziałek 14.25
3.        BRODA Dominika Wtorek 15.15
4.        BRZOSKOWSKA Wioleta Wtorek 14.25
5.        BURDON Sylwia Środa 15.15
6.        CZAJKOWSKA Iwona Środa 14.25
7.        CZOPEK-ZIĘBA Anna Wtorek 14.25
8.        DOMAGALSKA Joanna Poniedziałek 14.25
9.        DZIONK Adam Środa 16.00
10.    FARASIEWICZ Anna Środa 15.20
11.    FUDALA Anna Wtorek 14.25
12.    FURMANIAK Katarzyna Czwartek 14.25
13.    GAJDEL Sylwia Czwartek 14.25
14.    GAJTKOWSKI Mirosław Środa 15.10
15.    GOHRA Danuta Czwartek 14.25
16.    GOŁĘBIEWSKA Katarzyna Wtorek 14.24
17.    GRABOWSKA Zofia Poniedziałek 15.15
18.    GROMKO Renata Środa 7.30
19.    HEWELT – ŚWIERCZEK Olga Poniedziałek 14.30
20.    HINC Grażyna Środa 14.45
21.    JAKS Ewelina Wtorek 15.15
22.    JANIK Agnieszka Poniedziałek 16.00
23.    JANKOWSKA – DRAWS Anna Poniedziałek 14.25
24.    JARY Urszula Środa 14.25
25.    KOŁACIŃSKI Piotr Poniedziałek 16.00
26.    KONIECZYŃSKA Aleksandra Środa 14.25
27.    KONTEK Anna Poniedziałek 14.25
28.    KOZŁOWSKA Joanna Środa 7.30
29.    KOZŁOWSKI Adam Wtorek 15.10
30.    KOWALCZYK Jolanta Wtorek 15.15
31.    KOWALKOWSKI Paweł Poniedziałek 16.00
32.    KOWALSKA Alicja Wtorek 14.30
33.    KRAUZE Katarzyna Czwartek 14.25
34.    KRĘPA – TATARATA Magdalena Piątek 14.25
35.    KULIGOWSKA Małgorzata Czwartek 7.30
36.    KULKA Magdalena Czwartek 14.25
37.    LEWANDOWSKA Paulina Poniedziałek 7.30
38.    LEPA Marlena Czwartek 14.30
39.    LUBIŃSKA Sylwia Wtorek 14.30
40.    ŁACHWICZ Maciej Poniedziałek 16.05
41.    MALINOWSKA Joanna Poniedziałek 15.15
42.    MAŁEK Mateusz Środa 16.00
43.    MATUSZEWSKA Joanna Poniedziałek 15.15
44.    MAZIARZ Beata Wtorek 7.30
45.    MERESIŃSKA Klaudia Czwartek 14.25
46.    MICHAELIS – BUJKO Iwona Wtorek 15.10
47.    MILLER Edyta Wtorek 14.30
48.    MIŁEK Marcin Wtorek 14.25
49.    MITAL Agnieszka Czwartek 7.30
50.    NIEWIEROWSKA Izabela Poniedziałek 7.30
51.    NIEMCZYK Hanna Wtorek 14.30
52.    NINKIEWICZ Aleksandra Wtorek 14.30
53.    MOSICA – TYSZKA Małgorzata Poniedziałek 14.25
54.    OSYPIUK Maria Piątek 14.25
55.    PARTYKA Alicja Poniedziałek 14.25
56.    PIEKARSKA Dorota Czwartek 15.15
57.    PISAREWICZ Anna Poniedziałek 15.15
58.    PIWOWARSKA Magdalena Czwartek 7.30 –
59.    SAWICKI Krzysztof Poniedziałek 14.25
60.    SITEK-JUSZCZAK Katarzyna Wtorek 14.25
61.    SOŚNIAK Ewa Grażyna Wtorek 14.25
62.    STANISZEWSKA Anna Środa 14.25
63.    STĘPIŃSKA Iwona  Wtorek 15.15
64.    SWOBODZIŃSKA Elżbieta Wtorek 14.25
65.    TOMCZAK – PYTKA Izabela Środa 7.30
66.    TREDER Aleksandra  Czwartek 14.25
67.    TUCKI Andrzej Czwartek 14.25
68.    TUSK Izabela Środa 14.25
69.    TUSK Magdalena Poniedziałek 14.25
70.    WESOŁOWSKA Krystyna Środa 17.00
71.    WIELGUS Alina Wtorek 15.15
72.    WRZASK Bożena Czwartek 14.25
73.    WYWIÓRSKA Katarzyna Wtorek 14.25
74.    ZAPARTY Aneta Środa 14.25
75.    ZELENT Anita Wtorek 16.00
76.    ZELENT Piotr Poniedziałek 16.00