Konsultacje dla uczniów odbywają się przez aplikację MS Teams.

   

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Dzień i godzina konsultacji

1.        BOSZKO Emilia Czwartek 14.00 – 15.10
2.        BRODA Dominika Poniedziałek 15.00 -15.30; czwartek 14.40 – 15.15
3.        BRZOSKOWSKA Wioleta Wtorek 14.00 -15.10
4.        BURDON Sylwia Środa 14.35 – 15.45
5.        CZAJKOWSKA Iwona Poniedziałek 14.35 – 15.10; piątek 14.35  -15.10
6.        CZOPEK-ZIĘBA Anna Wtorek 13.15 – 13.50; czwartek 15.20- 15.55
7.        DOMAGALSKA Joanna Wtorek 14.00 – 15.10
8.        DUDEK Dominika Poniedziałek 14.00 – 14.35, środa 14.45 – 15 20
9.        FARASIEWICZ Anna Poniedziałek 13.10 – 14.10; piątek 11.45 – 12.45
10.    GAJDEL Sylwia Środa 15.00 -16.10
11.    GAJTKOWSKI Mirosław Czwartek 14.45 – 16.05
12.    GOŁĘBIEWSKA Katarzyna Poniedziałek 14,35 – 15.45
13.    GRABOWSKA Zofia Środa 14.45 -15.10; czwartek 14.00 -14.35
14.    GRADOLEWSKA Elżbieta Wtorek 14.00 – 15.10
15.    GROMKO Renata Poniedziałek 14.00-15.10
16.    GRUSZECKA Malwina Piątek 14.00 -15.20
17.    HERKT Marta Wtorek 14.45 – 15.20; środa 14.00 -14.35
18.    HEWELT – ŚWIERCZEK Olga Poniedziałek 14.00 -14.35; wtorek 14.00 -14.35
19.    JAKS Ewelina Czwartek 14.00 – 15.10
20.    JANIK Agnieszka Poniedziałek 14.45 – 15.30; wtorek 13.05 – 14.00
21.    JANKOWSKA – DRAWS Anna Poniedziałek 14.40 – 15.50
22.    JARY Urszula Piątek 14.00 -15.10
23.    KARPIŃSKA Jolanta Środa 14.00 -14.35; 14.45 -15.20
24.    KIERZK Beata Środa 14.00 – 14.35; czwartek 14.00 -14.45
25.    KOŁACIŃSKI Piotr Środa 15.00 – 16.10.
26.    KONIECZYŃSKA Aleksandra Piątek 14.00 – 15.10
27.    KONTEK Anna Poniedziałek 16.00 – 17.10
28.    KOZŁOWSKA Joanna Poniedziałek 14.00 – 15.10
29.    KOZŁOWSKI Adam Poniedziałek 15.20 – 15. 55; środa 14.00 -14.35
30.    KOWALCZYK Jolanta Wtorek 14.45 – 16.00
31.    KOWALKOWSKI Paweł Środa 14.00 – 15.10
32.    KRAUZE Katarzyna Czwartek 14.00 -15.10
33.    KRĘPA – TATARATA Magdalena Poniedziałek 14.45 – 15.20; wtorek 14.00 -14.35
34.    KULKA Magdalena Piątek 14.00 -14.35; 14.45 – 15.20
35.    LEPA Marlena Czwartek 14.00 –14.35; czwartek 15.20 -15.55
36.    LUBIŃSKA Sylwia Poniedziałek 15.00 -16.10
37.    ŁACHWICZ Maciej Środa 16.00 -17.10
38.    MALINOWSKA Joanna Poniedziałek 14.45 – 15.20 ; 15.30 – 16.05
39.    MAZIARZ Beata Wtorek 14.00 – 14.35; piątek 14.00 – 14.35
40.    MERESIŃSKA Klaudia Poniedziałek 14.00 – 14.35 ; wtorek 14.00 – 14.35
41.    MICHAELIS – BUJKO Iwona Wtorek 14.35 – 16.05
42.    MILLER Edyta Wtorek 14.00 -15.20
43.    MAŁEK Mateusz
44.    MIŁEK Marcin Poniedziałek  14.45 – 15.20
45.    MITAL Agnieszka Wtorek 14.00 – 14.35; czwartek 14.00 – 14.35
46.    NIEWIEROWSKA Izabela Wtorek 14.00 – 14.35; środa  14.00 – 14.35
47.    NIEMCZYK Hanna Środa  14.00 – 14.35; 14.45 – 15.20
48.    NINKIEWICZ Aleksandra Wtorek 14.45 – 15.20; 15.30 – 16.05
49.    OSYPIUK Maria Piątek 15.00-16.10
50.    PIEKARSKA Dorota Środa  15.00 -16.10
51.    PISAREWICZ Anna Poniedziałek 14.00 – 14.45; 15.30 – 16.05
52.    PIWOWARSKA Magdalena Czwartek 14.00 -15.10
53.    SAWICKI Krzysztof Wtorek 15.20 -16.50
54.    SITEK-JUSZCZAK Katarzyna Czwartek 14.45 – 15.20; 15.30 – 16.05
55.    SOŚNIAK Ewa Grażyna Poniedziałek 16.00 -17.00
56.    STĘPIŃSKA Iwona  Czwartek 16.00 – 17.10
57.    TOMCZAK – PYTKA Izabela Poniedziałek 14.45 – 15.35
58.    TREDER Aleksandra  Wtorek 14,00 -15.00; środa 14.00 -15.00
59.    TUSK Izabela Poniedziałek 14.00 -15.30
60.    WIELGUS Alina Wtorek 14.45 – 15.20; środa 14.45 – 15.20
61.    WILHELM Anna Poniedziałek 14.45- 15.20
62.    WITEK Beata Poniedziałek 14.00 – 14.35
63.    WIRKUS Rafał Wtorek 16.10 – 16.45; środa 15.30 -16.05
64.    WYWIÓRSKA Katarzyna Poniedziałek 14.00 – 14.35; środa 14.45 – 15.10
65.    ZAPARTY Aneta Poniedziałek 12.30 -13.05
66.    ZELENT Anita Wtorek 14.00- 15.30
67.    ZELENT Piotr Poniedziałek 14.35 –16.05