Od 25.05.2020 organizujemy w ZSO nr 10 w Gdańsku konsultacje indywidualne.

Zasady konsultacji

1. Konsultacje z nauczycielami ZSO nr 10 odbywają się wg planu (wykaz na stronie internetowej szkoły).

2. Konsultacje mogą odbywać się:
– zdalnie , poprzez aplikację TEAMS
– bezpośrednio, indywidualnie z nauczycielem na terenie szkoły.

3. Każdy uczeń, który chciałby skorzystać z konsultacji z nauczycielem ZSO nr 10:
a) dzień wcześniej, mejlowo informuje nauczyciela o chęci skorzystania z indywidualnych konsultacji
b) nauczyciel mejlowo potwierdza konsultację, ustala z uczniem miejsce konsultacji; w przypadku zgłoszenia się wielu uczniów, nauczyciel ustala godzinę połączenia poprzez TEAMS-y lub godzinę spotkania w szkole, w celu przeprowadzenia konsultacji

4. Instrukcja łączenia się poprzez TEAMS z nauczycielami:

a) Logujemy się na platformę GPE
b) Otwieramy Pocztę Elektroniczną Office 365
c) Wchodzimy na TEAMS
d) Po lewej stronie ekranu wybieramy aplikację „Rozmowy”
e) W aplikacji „Rozmowy” – po prawej stronie , na górze strony klikamy „ Dodaj numer szybkiego wybierania”
f) Wpisujemy nazwisko nauczyciela, pojawia się login nauczyciela w GPE , klikamy na ten login
g) Pojawia się na ekranie prostokąt z nazwiskiem nauczyciela i słuchawka
h) Klikamy w słuchawkę i następuje połączenie z nauczycielem.

UWAGA!

Przychodząc do budynku szkoły, pamiętajmy
o wytycznych i zaleceniach GIS, MZ i MEN dotyczących bezpieczeństwa w okresie pandemii.

PLAN KONSULTACJI

Nazwisko i imię przedmiot dzień konsultacji godziny konsulatacji adres e-mail do konsultacji
Broda Dominika j.angielski wtorek 11.00-12.00 d.broda@zso10.edu.gdansk.pl
BURDON Sylwia geografia czwartek 8.30 – 9.30 s.burdon@zso10.edu.gdansk.pl
CZAJKOWSKA Iwona j. niemiecki poniedziałek 10.40-11.40 i.czajkowska@zso10.edu.gdansk.pl
CZOPEK-ZIĘBA Anna informatyka środa 12.30 – 13.30 a.czopek-zieba@zso10.edu.gdansk.pl
DOMAGALSKA Joanna j.niemiecki środa 12.00 – 13.00 j.domagalska@zso10.edu.gdansk.pl
Dzionk Adam religia piątek 14.00 – 15.00 a.dzionk@sp20.edu.gdansk.pl
FARASIEWICZ Anna WF środa 12.00-13.00 a.farasiewicz@zso10.edu.gdansk.pl
FURMANIAK Katarzyna biologia
przyroda
poniedziałek 11.00-12.00 k.furmaniak@zso10.edu.gdansk.pl
GAJTKOWSKI Mirosław matematyka poniedziałek 15.00-16.00 m.gajtkowski@zso10.edu.gdansk.pl
GOŁĘBIEWSKA Katarzyna j.angielski czwartek 8.40 – 9.40 k.golebiewska@zso10.edu.gdansk.pl
GRABOWSKA Zofia religia wtorek 10.00-11.00 z.grabowska@zso10.edu.gdansk.pl
HEWELT ŚWIERCZEK Olga Język polski poniedziałek 8.15 – 9.15 o.heweltswierczek@zso10.edu.gdansk.pl
JAKS Ewelina WF środa 14.00- 15.00 e.jaks@zso10.edu.gdansk.pl
JANIK Agnieszka WF piątek 10.00-11.00 a.janik@zso10.edu.gdansk.pl
JANKOWSKA-DRAWS Anna fizyka piątek 09.30 – 10.30 a.jankowskadraws@zso10.edu.gdansk.pl
Jary Urszula j.polski piątek 10.00- 11.00 u.jary@zso10.edu.gdansk.pl
KOŁACIŃSKI Piotr WF poniedziałek 12.00-13.00 p.kolacinski@zso10.edu.gdansk.pl
KONIECZYŃSKA Aleksandra kosmetologia czwartek 11.00-12.00 a.konieczynska@zso10.edu.gdansk.pl
Kontek Anna matematyka poniedziałek 10:00 – 11:00 a.kontek@zso10.edu.gdansk.pl
KOWALKOWSKI Paweł WF poniedziałek 10.00-11.00 p.kowalkowski@zso10.edu.gdansk.pl
KOZŁOWSKA Joanna matematyka środa 8.40-9.40 j.kozlowska@zso10.edu.gdansk.pl
Kozłowski Adam WF środa 13-14 a.kozlowski@zso10.edu.gdansk.pl
KRĘPA-TATARATA Magdalena j.angielski wtorek 10.40-11.40 m.krepa-tatarata@zso10.edu.gdansk.pl
Kuligowska Małgorzata religia piątek 12:00-13:00 m.kuligowska@zso10.edu.gdansk.pl
Kulka Magdalena j.angielski czwartek 10.40-11.40 m.kulka@zso10.edu.gdansk.pl
LEPA Marlena muzyka środa 14.00-15.00 m.lepa@zso10.edu.gdansk.pl
LUBIŃSKA Sylwia j.angielski wtorek 8.00-9.00 s.lubinska@zso10.edu.gdansk.pl
ŁACHWICZ Maciej EDB poniedziałek 9.30-10.30 m.lachwicz@zso8.edu.gdansk.pl
MAŁEK Mateusz religia wtorek 9.00-10.00 mateuszm91@o2.pl
MAZIARZ Beata matematyka czwartek 9.10- 10.10 b.maziarz@zso10.edu.gdansk.pl
MICHAELIS-BUJKO Iwona WF poniedziałek 11.40-12.40 i.michaelis-bujko@zso10.edu.gdansk.pl
Miller Edyta j.angielski czwartek 9.50-10.50 e.miller@zso10.edu.gdansk.pl
Miłek Marcin Historia/WOS Piątek 10:30-11:30 MARMILE64@edu.gdansk.pl
Niewierowska Izabela geografia
biologia
poniedziałek 14.00-15.00 i.niewierowska@zso10.edu.gdansk.pl
OSYPIUK Maria chemia wtorek 14:00-15:00 m.osypiuk@zso10.edu.gdansk.pl
PIEKARSKA Dorota język polski wtorek 12.00-13.00 d.piekarska@zso10.edu.gdansk.pl
PISAREWICZ Anna historia poniedziałek 12.00-13.00 a.pisarewicz@zso10.edu.gdansk.pl
SAWICKI Krzysztof historia
przedsiębiorczość
czwartek 10.00-11.00 krzysztof.piotr.sawicki@wp.pl
SITEK-JUSZCZAK Katarzyna j.angielski środa 10.00-11.00 k.sitek-juszczak@zso10.edu.gdansk.pl
STĘPIŃSKA Iwona j.angielski środa 8.00 – 9.00 i.stepinska@zso10.edu.gdansk.pl
Tomczak-Pytka Izabela j.polski poniedziałek 10.30-11.30 IZATOMC8@edu.gdansk.pl
TUCKI Andrzej matematyka
informatyka
czwartek 14.00-15.00 a.tucki@zso10.edu.gdansk.pl
TUSK Izabela j.polski poniedziałek 10.40 – 11.40 i.tusk@zso10.edu.gdansk.pl
TUSK Magdalena plastyka
technika
czwartek 13.30-14.30 m.tusk@zso10.edu.gdansk.pl
Wilhelm Anna billogia poniedziałek 13.00-14.00 a.wilhelm@zso10.edu.gdansk.pl
Witek Beata historia poniedziałek 14.00 – 15.00 b.witek@zso10.edu.gdansk.pl
WYWIÓRSKA Katarzyna j.niemiecki piątek 12.30-13.30 k.wywiorska@zso10.edu.gdansk.pl
Zaparty Aneta WF poniedziałek 14.00-15.00 a.zaparty@zso10.edu.gdansk.pl
ZELENT Anita WF wtorek 12.30-13.30 a.zelent@zso10.edu.gdansk.pl
ZELENT Piotr WF poniedziałek 13.00-14.00 p.zelent@zso10.edu.gdansk.pl