Informujemy uczniów i rodziców, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem dostępnymi narzędziami edukacji online, zwłaszcza w ramach Gdańskiej Platformy Edukacyjnej mogły wystąpić czasowe trudności z dostępem do aplikacji, w tym również narzędzi Microsoft Teams wynikające z jednoczesnej próby odzyskania dostępu do konta przez dużą grupę użytkowników.

Wielu uczniów nie korzystało na co dzień z możliwości projektu GPE z czego mogą wynikać obecne chwilowe trudności.  W takiej sytuacji zalecamy cierpliwość i ponowną próbę w późniejszym czasie.

Dodatkowo przekazujemy szczegółową instrukcję odzyskania dostępu do konta, dla tych użytkowników, którzy od dłuższego czasu nie korzystali z dostępnych narzędzi GPE.

Instrukcja logowania do GPE>>

Aplikację MS Teams można pobrać na komputer i urządzenie mobilne korzystając m. in. z tego linku:

Prezentacja n/t narzędzia MICROSOFT TEAMS>>

Wszelkie ewentualne problemy z funkcjonowaniem GPE są na bieżąco monitorowane i rozwiązywane przez zespół Gdańskiego Centrum Informatycznego.