Sobotni Festiwal Nauki i Zabawy na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom już za nami, choć emocje jeszcze nie opadły. Oj działo się tego dnia i to jak.

Na przybyłych do naszej szkoły gości czekało moc atrakcji. Były pokazy laboratoryjne pod okiem specjalistów – studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Można było przywdziać wojskowy mundur do historycznego selfie i porozmawiać z żołnierzem sił międzynarodowych. Można było poodciskać swoje palce na wirtualnej tablicy matematycznej, by po chwili sprawdzić swoje odciski pod okiem specjalisty od kryminologii. Były warsztaty plastyczne, kulinarne i wielki festyn sportowy, zwieńczeniem, którego były występy naszej drużyny cheerleaderek Silver stars oraz jedynej w Trójmieście drużyny cheerleaderek na wózkach Cheerleaders Flex Pomorze.

Tego dnia wszyscy zbieraliśmy fundusze dla Bohaterów Hospicjum Pomorze Dzieciom. Loteria, kiermaszowe atrakcje, domowe wypieki, przygotowane przez rodziców naszych uczniów i domowe pierogi, przygotowane przez panie z naszej kuchni, to wszystko rozeszło się w mgnieniu oka.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom naszej akcji, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi i Wam uczniowie – niezastąpionym wolontariuszom. Przede wszystkim dziękujemy jednak wszystkim przybyłym do naszej szkoły tego dnia gościom, którzy wsparli tą wielką akcję charytatywną.

A teraz najważniejsza wiadomość, w tej edycji Festiwalu zebraliśmy kwotę 6534,50 zł i to jest nasz nowy rekord.

Jeszcze raz Bardzo Dziękujemy. Bez Was to, by się nie udało 😊

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Festiwalu Nauki i Zabawy na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom oraz  Dnia Otwartego Szkoły Podstawowej.