Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, nasza szkoła, w dniach 25.11.2019-02.01.2020, włączyła się do udziału w XX edycji „Góry Grosza.

Akcja polega na zbiórce monet, które pozwalają na realną pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Miło jest nam poinformować, że w tegorocznej akcji, udało nam się zebrać kwotę 266,64 zł!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom, którzy wsparli szczytny cel i wzięli udział w „Górze Grosza” 🙂

Na szczególne podziękowania zasługują uczennice i uczniowie z klasy 7b oraz 8a, którzy stanęli przez wyzwaniem policzenia prawdziwej góry monet, z czym doskonale sobie poradzili i przy okazji świetnie się bawili ! Wielkie brawa 🙂