Dnia 06.12.2019r. opiekunowie Samorządu Uczniowskiego ZSO nr 10, pani Hanna Niemczyk oraz Marcin Miłek, wraz z uczniami XXIII LO- Jagodą Szafraniec z klasy IB oraz Sebastianem Taperkiem z klasy IIIB, pojechali do Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku, żeby przekazać mikołajkowe podarunki dla jego podopiecznych, by sprawić im radość, w tym szczególnym, przedświątecznym czasie…

Dziękujemy pięknie całej Społeczności  ZSO nr 10 oraz Rodzicom za włączenie się do naszej szlachetnej akcji, ogromne zaangażowanie, wrażliwość, okazane serce. Jej skala przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, paczek, podarunków, było tak wiele, że parapety się uginały, a samochód był wypełniony po brzegi !!! To był piękny i poruszający gest… Jesteśmy bardzo wdzięczni, poruszeni i wzruszeni… Dobro zawsze powraca…

 

Samorząd Uczniowski ZSO nr 10
Hanna Niemczyk
Olga Hewelt-Świerczek
Marcin Miłek