Dziś, 22.10.2019 roku, zostało podpisane pomiędzy Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku, reprezentowaną przez Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Dariusz Strzelecki oraz adw. Agnieszka Kapała-Sokalska a ZSO nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdańsku, reprezentowanym przez panią dyrektor Aleksandra Masalon i panią koordynator Renatę Gromko porozumienie o współpracy na płaszczyźnie edukacji prawnej!
👉 Jest to kolejne już porozumienie podpisane przez Izbę z tą placówką.
👉W związku z porozumieniem Izba zobowiązuje się podjąć działania na rzecz szerzenia wiedzy prawnej wśród młodzieży uczęszczającej do ZSO nr 10.
👉Szkolenia dla uczniów odbędą się w ramach Programu Edukacyjnego pn.: „Adwokat przydaje się w życiu”/Akcja Młodzież.

Brawo dla szkoły za dostrzeganie potrzeby szerzenia świadomości prawnej wśród uczniów oraz za docenianie naszej pracy.

PS. Dziękujemy za piękny obraz. Ozdobi siedzibę Izby.