Dnia 6 czerwca klasy 1a i 3b wybrały się na wycieczkę do Ocean Parku we Władysławowie. Wycieczka była super nie tylko dlatego, że dopisała pogoda ale ponieważ uczniowie spotkali się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1 i dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. 20 hektarów atrakcji to m.in.: wodospad, żywe rekiny i ryby tropikalne, papugarnia, wioska rybacka itd.

Dzieci podczas interaktywnego show rozmawiały na żywo z animowaną postacią wieloryba Błękitka na ogromnym ekranie. Przeżyły również podwodną przygodę w technologi przewyższającej kina 7D o najwyższa jakości dzięki OCULUS RIFT .Ocean Park to nie tylko zabawa. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu unikalnych mieszkańców głębin morskich, wizyta w Parku w łatwy i przyjemny sposób wzbogaciła uczniów o informacje dotyczące okazów żyjących w wodach naszej planety. Był też czas na zabawę na największej na Pomorzu krainie zabawy dla dzieci na piaszczystej plaży i inspirujące budowanie z klocków
Przesłaniem Ocean Parku jest szeroka edukacja przybliżająca warunki życia stworzeń morskich. Równie ważnym elementem jest zwrócenie uwagi zwiedzającym na zagrożenia, jakie są udziałem ludzi, zmierzające do unicestwiania coraz większej ilości gatunków zwierząt morskich i oceanicznych.