W dniach 24.05 i 31.05.2019 w klasie 4b oraz 6b odbyły się lekcje otwarte poprowadzone przez panie Olgę Hewelt-Świerczek i Hannę Niemczyk. Nasi uczniowie oraz obecni goście mieli okazję zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi pobytu nauczycieli z ZSO nr 10 w University of Cambridge w ramach programu Erasmus+, który miał miejsce w lipcu 2018 roku. Jednym ze znaków rozpoznawczych pięknego, zabytkowego brytyjskiego miasta akademickiego są rowery, które można spotkać na każdym kroku, w każdym zakamarku, dosłownie wszędzie! W związku z faktem, że SP nr 18 bierze udział w kampanii „Rowerowy Maj” temat ten jest bliski naszym uczniom, którzy sami jeżdżą jednośladami, aktywnie spędzają czas.

To były bardzo ciekawe i pouczające lekcje! Miłym gościom dziękujemy za przybycie, wszystkim miłośnikom rowerów życzymy wielu pięknych, niezapomnianych tras i jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!