Wspomnień czar czyli I TURNUS półkolonii zimowych 11-015.02.2019
Z lekkim opóźnieniem przesyłamy krótką relację z półkolonii zimowych prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły, panie Annę Cieślak, Annę Taciak- Rfalską i Bożenę Wrzask.
W czasie półkolonii dzieci miały okazję być na warsztatach kreatywnego myślenia, odwiedzić Fun Arenę „Playground”, Muzeum Archeologiczne w Gdańsku- oddział w Domu Przyrodnika, Jump City w Gdańsku oraz być na seansie filmowym w Mulitikinie na „Lego Przygoda 2”. Oprócz tego odbyły się zajęcia integracyjne z elementami Team Building, zajęcia plastyczne i ruchowe i inne. Na stronie pojawi się tylko część zdjęć. Jeśli są chętni na posiadanie większej ilości wspomnień z półkolonii zimowej, to prosimy o zgłaszanie się w tej sprawie do pań w świetlicy „dużej” (sala 23).