W naszej szkole czcimy piękny Jubileusz Stulecia Niepodległości od początku 2018 roku.

Przypomnieliśmy, że w listopadzie 1918 roku Polki, po stuletnich staraniach o godność obywatelską, wywalczyły sobie prawa wyborcze – od tego momentu mogły nie tylko brać czynny udział w wyborach, ale i kandydować do Sejmu i Senatu. Był to ewenement na skalę światową, dlatego słynne Polki uczciliśmy na wielu interesujących gazetkach oraz rozstrzygnęliśmy konkurs na komiks o naszych wybitnych Rodaczkach.

W piątek, w dniu szkolnych obchodów Stulecia Niepodległości, ogłosiliśmy wyniki plastycznego konkursu „Polscy Bohaterowie”. Uczestnikom i zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy.

 

Wyniki Konkursu Plastycznego „Polscy Bohaterowie”

I miejsce ( 7-8 SP, III gim.)
OSKAR KRZYKALSKI KL. III A

II miejsce ( 7-8 SP, III gim.)
NATALIA KRZEWSKA KL. III A

II miejsce ( 7-8 SP, III gim.)
PATRYK WIERZBICKI KL. 7 A

III miejsce ( 7-8 SP, III gim.)
DAWID ADAMSKI KL. III B

I miejsce ( IV – VI SP)
JOANNA ROWIŃSKA KL. VI B

I miejsce ( IV – VI SP)
MARIA PIECZONKA KL. IV B

II miejsce ( IV – VI SP)
ZUZANNA SKOWERA KL. IV A

II miejsce ( IV – VI SP)
JULIA JAKUSZ KL. IV B

III miejsce ( IV – VI SP)
KINGA BEREZA KL. VI C

III miejsce ( IV – VI SP)
|NATALIA BIELIŃSKA KL. IV A

III miejsce ( IV – VI SP)
IZABELA SZROEDER KL. V D

Wyróżnienie
WIKTOR CZUCZEŁO KL. IV A

Wyróżnienie
WIKTORIA MRÓZ KL. IV B

Wyróżnienie
DAWID TORKOWSKI KL. IV C