25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z racji tego, że w tym roku, to niedziela, postanowiliśmy celebrować to święto w poniedziałek 26.11.2018r. Przekroczyliśmy o poranku progi naszej szkoły w piżamach, szlafrokach, kapciach, wyposażeni w poduszeczki i kocyki. Przynieśliśmy także nasze ulubione maskotki-misie i nie tylko :). Do zabawy włączyli się zarówno najmłodsi uczniowie, jak i nasi licealiści, miała ona charakter uniwersalny :). W głębi serca, każdy z nas pozostaje dzieckiem :).

Jak powszechnie wiadomo, jesienno-zimowy czas nie sprzyja wczesnemu wstawaniu do szkoły, przybywając do niej w takich strojach, wraz z pluszakami, mieliśmy wygodny pretekst, żeby pozostać czasowo zawieszeni między jawą a snem :).