Dnia 19.11.2018r.  w ZSO nr 10 odbył się uroczysty finał XXI  edycji wojewódzkiego konkursu „Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych” pod patronatem PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA Pawła Adamowicza.

 Tegoroczne  hasło  przewodnie  konkursu:

                                             „Szczęśliwy! komu pośród życia skwaru

                                          Bukiet przyjaźni nie zwiędnie u boku”.

Jan Nepomucen Kamiński

 

W trakcie warsztatów interdyscyplinarnych uczestnicy pogłębiali wiedzę i umiejętności z dziedziny plastyki, teatru, muzyki, języka angielskiego i literatury oraz tworzyli prace konkursowe nawiązujące do tematyki i hasła przewodniego konkursu.

Dziękujemy pięknie wszystkim przybyłym do naszej szkoły gościom. Młodym artystom, zwycięzcom, gratulujemy talentu, wrażliwości i z całego serca dziękujemy za burzenie mentalnych barier poprzez formy artystycznego wyrazu.  Już teraz serdecznie zapraszamy w nasze progi za rok :).