Dnia 23.10.2018r. odbył się w ZSO nr 10 koncert pt: „Dom Przemiany”, który był podsumowaniem projektu realizowanego w naszej szkole przez Wolontariat Pracowników PGE pod nazwą „Muzyczne wartości”. Inicjatorką pomysłu była Katarzyna Klimowicz, absolwentka ZSO nr 10.

Warsztaty w naszej szkole prowadziła Natalia Mieśnik oraz Paweł Pochyluk, którzy byli odpowiedzialni zarówno za teksty, jak i oprawę muzyczną. Na zajęcia uczęszczali od września, 2 razy w tygodniu, uczniowie 2-8 klas. W przedstawieniu podsumowującym wystąpiło 13 uczniów w strojach mieszczan z XIX wiecznego Gdańska.

Warto podkreślić, że zostanie wydana płyta z twórczością młodych artystów, a nasza szkoła wzbogaciła się o mikrofony. Serdecznie dziękujemy :).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, w wykonaniu ucznia klasy 8b Pawła Raro.