Dnia 5 czerwca uczniowie klasy 2b i 3b uczestniczyli w wycieczce do „Parku Dinozaurów” w Łebie.

Wizyta tam była niezwykłą, fantastyczną przygodą w przeszłość, aż do epoki kredy. W Parku Dinozaurów na 20ha spotkaliśmy trójwymiarowe gady naturalnej wielkości. Pokonaliśmy pełną przygód i atrakcji trasę, oglądaliśmy niezapomniane widoki, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Była to fantastyczna przygoda edukacyjna. Mnóstwo przeżyć dostarczyła nam wizyta w niesamowitym, mrożącym krew w żyłach Zamku Strachu, przepięknym, kolorowym Zamku Bajlandii. Byliśmy też na seansie w Kinie 7D, gdzie po założeniu specjalnych okularów film stawał się niezmiernie realistyczny….obraz, dźwięk i efekty specjalne….to trzeba przeżyć. Ale to jeszcze nie wszystko ,bo był wspaniały plac zabaw, ogromne zjeżdżalnie na pontonach, pływaliśmy też rowerami wodnymi z dinozaurami i gadami w tle. Pokonaliśmy obawy wchodząc do gondol Diabelskiego Młyna wysokiego na 27 metrów. Widok z góry zapierał dech w piersiach. Podsumowując….WSPANIAŁA WYCIECZKA