dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych i II-III gimnazjów z wykorzystaniem komunikacji medialnej.

Etap I

• Od 14 do 16 maja 2018 r. o godzinie 10.00 na stronie www.olpi.pl w dziale „Aktualności” oraz na oficjalnym fanpage’u OLPI na fb będzie pojawiać się codziennie 1 łamigłówka.
  • Na przysłanie rozwiązania łamigłówki uczestnik ma 24 godziny.
  • Rozwiązanie w formie zdjęcia, skanu lub pliku PDF przesyłamy na adres e-mail: olpi.konkurs@gmail.com lub jako wiadomość na facebooku.
  • E-mail, oprócz odpowiedzi, powinien zawierać imię i nazwisko uczestnika, klasę i szkołę do której uczęszcza.
  • 18 maja (piątek) o godz. 10.00 na stronie www.olpi.pl oraz na fb pojawi się lista osób zakwalifikowanych do II etapu-finału.

Etap II

o 24 maja 2018 r. o godzinie 11.00 w auli OLPI w Gdańsku Oliwie, ul. Polanki 124, odbędą się 60-minutowe pisemne zmagania z łamigłówkami.

Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się tego samego dnia około godz. 13.00.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
więcej szczegółów u pani Joanny Kozłowskiej sala 13.