Tegoroczny Dzień Kobiet upłynął w klasie 5b pod znakiem mydła i czekolady :).

Początkiem atrakcji była produkcja przepięknych i pachnących mydeł glicerynowych, w przeróżnych kształtach oraz kolorach. Doskonała okazja do nauki poprzez zabawę.

Kolejnym punktem programu był słodki poczęstunek :). Źródłem wielkiej, dziecięcej radości okazała się fontanna ociekająca przepyszną, mleczną czekoladą, od której młodzi ludzie wprost nie mogli się oderwać ;-). Mieliśmy również okazję zjeść smakowity sernik, który był ucztą dla naszego podniebienia :).

Był to niezapomniany dzień, pełen wrażeń, emocji i uśmiechu J. Dziękujemy tym wszystkim, dzięki którym mogliśmy tak pięknie, wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas :). W naszych sercach pozostaną na długo ciepłe wspomnienia, a na półkach glicerynowe, barwne cudeńka :).