Revolution Slider Error: Slider with alias news-warsztaty-swiateczne-w-sayplay not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Dnia 08.12.2017r. klasa 5b wraz z wychowawczynią – Hanną Niemczyk oraz nauczycielką angielskiego- Magdaleną Kulką udała się na warsztaty świąteczne w języku angielskim do szkoły lingwistycznej „Say&Play” w Sopocie.

Zajęcia te były doskonałą okazją zarówno do zabawy, integracji, jak i ćwiczenia umiejętności porozumiewania się po angielsku.

Nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach origami, grach i zabawach ruchowych. Wzięli również udział w wypiekaniu świątecznych pierniczków, które dostarczyło im wiele radości   i wprowadziło w magiczny, bożonarodzeniowy nastrój :).

Domowa atmosfera szkoły, jej wyjątkowy wystrój oraz praca pod kierunkiem niezwykle przyjaznych lektorów, wszystko to sprawiło, że bawiliśmy się doskonale!