Revolution Slider Error: Slider with alias news-rada-rodzicow-oraz-dyrekcja-zso-nr-10-wspolpracuja-ze-swietym-mikolajem not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był zupełnie nietypowy. Jak przystało na 6 grudnia od rana spotykaliśmy pomocników św. Mikołaja i jego biegające renifery. Wszędzie pachniały słodycze, błyszczały prezenty. To zasługa bliskiej komitywy Rady Rodziców i Dyrekcji szkoły ze św. Mikołajem. Ich współpraca zaowocowała prezentami dla najmłodszych uczniów. Świetlice szkolne oraz sala klasy „0” zostały wzbogacone w zabawki. Zdumienie oraz radość dzieci były ogromne.

Ale na tym dzień się nie kończy – naszym uczniom, tym młodszym i tym starszym życzymy dobrego popołudnia i  miłych chwil z okazji dzisiejszych „Mikołajek”.

Na dalszy ciąg wspaniałej zabawy zapraszamy już 8 grudnia na Festyn Mikołajkowy. Przypominamy – startujemy o 16.30 :-).