Revolution Slider Error: Slider with alias news-festyn-mikolajkowy not found.

Dnia 08.12.2017r. w ZSO nr 10 odbył się Festyn Mikołajkowy. Na naszych najmłodszych uczniów czekała wielka niespodzianka- spotkanie z Mikołajem i jego radosną drużyną, której towarzyszyły ogromne emocje! Przybyli goście mogli nabyć piękne ozdoby i świąteczne dekoracje wyrabiane własnoręcznie przez dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Była również okazja, aby zjeść pyszne, domowe ciasto i napić się lemoniady. Dodatkowo imprezę uświetnił występ naszych szkolnych zespołów cheerleaders – Silver Team oraz Mini Silver Team. Bawiliśmy się znakomicie!