Revolution Slider Error: Slider with alias news-nord-ost-w-teatrze-boto not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Dnia 28 listopada uczniowie klas II B, II C, a następnie III B i III C wraz  z wychowawczyniami oglądali przejmujący spektakl „Nord – Ost” w sopockim Teatrze Boto. Dzięki pracy reżysera Adama Nalepy, a nade wszystko niezwykłej pracy scenicznej aktorek Teatru Wybrzeże – Magdaleny Boć, Justyny Bartoszewicz i Sylwii Góry – Weber, mogliśmy poczuć skrajne emocje bohaterek opartego na faktach przedstawienia. Dramatyczna historia ataku terrorystycznego na moskiewski teatr na Dubrowce przedstawiona w tak sugestywny, wielowymiarowy sposób, na pewno pozostanie w naszej pamięci jako przestroga przed wszelkimi ektremizmami.

Po spektaklu nadszedł czas na rozmowę z aktorkami, podczas której uczniowie bez skrępowali zadawali pytania dając dowód nie tylko zainteresowania sztuką, ale i teatralnego obycia.

Do zobaczenia w teatrze!