Revolution Slider Error: Slider with alias news-iv-d-na-warsztatach-mlodzi-detektywi not found.

Dnia 08 listopada 2017 r. klasa 4d Szkoły Podstawowej razem z nauczycielami p. Joanną Kozłowską i p. Magdaleną Kulką wybrała się do Europejskiego Centrum Solidarności na warsztaty „Młodzi detektywi”. Dzieci przechodząc przez poszczególne sale wystawowe słuchały informacji dotyczących powstania Solidarności i rozwiązywały tam przygotowane zadania. Oryginalne eksponaty prezentowane na wystawie – jak np. suwnica stoczniowa, milicyjny „Star” czy kartki –pozwoliły zajrzeć im do zakamarków przeszłości.
To spotkanie z historią najnowszą było dla dzieci ciekawą, inspirującą przygodą.