Revolution Slider Error: Slider with alias news-ahoj-przygodo not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

We wtorek, 03 października, uczniowie naszego gimnazjum i liceum wraz z nauczycielkami, wzięli udział w rejsie słynnym żaglowcem Generał Zaruski. Choć początkowo prognozy nie były najlepsze, okazało się, że do żeglarskiej pogody mamy jednak szczęście i mogliśmy liczyć na pomyślne wiatry, a nawet słońce! Załoga, w 99% złożona z kobiet, spisała się na medal- halsowała, wybierała i klarowała liny, sterowała, nawigowała, stawiała maszty, a nawet trzymała wachtę kambuzową. Gdy kapitan i sternik wyrazili wątpliwość, czy panie podołają olbrzymiemu grotowi, młode morskie wilczyce uniosły sie honorem i dopięły swego. A bosman tylko zapiął płaszcz i… z uznaniem pokiwał głową 🙂

Załoganci dziękują organizatorom za wspaniałe przeżycia i czekają na następną morską wyprawę!