Revolution Slider Error: Slider with alias news-zlote-dziewczyny-z-silver-team not found.

W ostatni weekend 3.06.2017 w Płocku odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders – Grand Prix Polski Cheerleaders podczas których dziewczęta z zespołu Silver Team reprezentujące naszą szkołę zdobyły złoty medal!
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Katarzyna Tyszkiewicz z klasy III A, Agnieszka Jankowska z klasy III A, Julia Kobierzyńska z klasy I B, Weronika Gil z klasy I A, Weronika Furmaniak z klasy VI A oraz nasze absolwentki.
Serdecznie gratulujemy naszej drużynie, która godnie reprezentuje barwy naszej szkoły w zawodach ogólnopolskich :).