Revolution Slider Error: Slider with alias news-zielona-szkola-klasy-1b-2b-i-3b not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

„05.06.-07.06.2017″ to termin Zielonej Szkoły dla klasy 1b, 2b i 3b. To był prawdziwy biwak przygodowy w Mikoszewie. Biwak przygodowy to zajęcia będące formą aktywnej rekreacji. Obfitowały one w nietypowe zadania sportowe i rekreacyjne. Podczas zajęć uczestnicy mieli możliwość wykazania się nie tylko zwinnością, ale i pomysłowością. Sukces wymagał współpracy, twórczego myślenia, ale również zaufania. Zajęcia alpinistyczne, zadania integracyjne i różnego typu wyzwania sprzyjały budowaniu dobrej komunikacji w grupie, a jednocześnie dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach, w których kluczem do sukcesu jest współpraca uczestników, zmierzyli się z zadaniami logicznymi, zręcznościowymi oraz sportowymi.

Po intensywnej integracji był czas na większe wyzwania: nocna wyprawa do lasu, przeszkody terenowe i budząca najwięcej emocji – GRA TAKTYCZNA „WALKA O WODĘ”. Była też dyskoteka… Czas mijał bardzo szybko i nikt się nie nudził. I oczywiście pogoda dopisała idealnie.”