Revolution Slider Error: Slider with alias news-piknik-rodzinny-w-zso-nr-10 not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Dnia 10.06.2017r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i niespodzianek, między innymi – gry i zabawy sportowe, stolikowe, salon piękności (malowanie buziek i paznokci), pokaz dużych baniek mydlanych, nauka szydełkowania, pokaz strażacki, straży granicznej, możliwość zrobienia zdjęcia na quadzie i motocyklu, układanie domina, mini turniej piłki nożnej, lekcja zumby, pokazy „Mam Talent”, występ wokalny, spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu rodziców naszych uczniów, loteria, w której można było wygrać m.in. wejściówki do „Teatru Wybrzeże”, kina, bony do Decathlona, stoiska z ręcznie malowanymi koszulkami i obrazkami, wyrobami z filcu.

Po tak licznych atrakcjach można było posilić się różnorodnymi smakołykami znajdującymi się na stoiskach z ciastami, goframi, watą cukrową, lemoniadą, kawą, herbatą, domowym bigosem i ziemniaczkami, grillowanymi kiełbaskami, smalcem. Każdy miał również możliwość skosztować smakołyków z kawiarni „Mitte – chleb i kawa”, która zostanie ponownie otwarta w Brzeźnie 03.07.2017r.

Sprzyjała nam także pogoda, która wbrew wszystkim prognozom, szczęśliwie się nie sprawdziła i deszcz spadł dopiero wtedy, kiedy nasza impreza dobiegła końca :).

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom, uczniom oraz innym osobom, które włączyły się w organizację naszego Pikniku Rodzinnego :). To dzięki waszemu wielkiemu sercu, pomysłowości i ogromnemu zaangażowaniu wszyscy bawiliśmy się doskonale i udało nam się zebrać na konto Rady Rodziców ZSO nr 10 imponującą sumę 6509,71 zł. Jesteście WIELCY!