Revolution Slider Error: Slider with alias news-final-kampanii-rowerowy-maj-2017-w-sp-nr-18 not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Przez cały maj uczniowie SP nr 18 uczestniczyli w Kampanii Rowerowy Maj 2017, przyjeżdżając do szkoły na rowerach, hulajnogach, rolkach, promując tym samym aktywny, zdrowy styl życia.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że najbardziej rowerową klasą okazała się Vb. Gratulujemy wyniku i nagrody :). Brawo! Informujemy również, że najbardziej zaangażowani uczestnicy otrzymają wkrótce drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim uczniom za tak liczne włączenie się do akcji, wychowawcom klas za wsparcie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym :). Zachęcamy również do spędzania czasu na dwóch kółkach podczas zbliżających się wielkim krokami, długo przez wszystkich wyczekiwanych WAKACJI!

Koordynatorki: Olga Hewelt-Świerczek, Hanna Niemczyk, Joanna Matuszewska