Revolution Slider Error: Slider with alias news-sukcesy-zuzanny-bernaciak-w-karate not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Uczennica klasy I B gimnazjum – Zuzanna Bernaciak trenuje karate i ma liczne sukcesy na swoim koncie. Ostatnie osiągnięcia uczennicy miały miejsce w sobotę 25 marca podczas zawodów w Pyrzycach na XII Arawaza Cup, w których łącznie wzięło udzial 331 zawodników z Polki i Niemiec. Zuzanna Bernaciak zdobyła brązowy medal w kategorii kumie dziewczęta U14 40kg+.
W kolejnych zawodach, które odbyły się w dniach 8-9 kwietnia w Łodzi podczas Pucharu Świata Harasuto w Karate Olimpijskim WKF Zuzka wraz z koleżankami zajęła II miejsce w konkurencji KUMITE DRUŻYNOWE U 14. W zawodach udział wzięło 754 zawodników z 77 klubów z 13 Państw – Białorusi, Czech, Danii, Iranu, Łotwy, Maroka, Rosji, Szkocji, Słowacji, Słowenii, Afryki Południowej, Ukrainy i Polski. Organizatorem zawodów był łódzki Klub Harasuto. Puchar został przeprowadzony w pierwszym dniu, na 5 tatami w drugim na 6 tatami. Pod względem liczebności jest to jedna z największych rywalizacji międzynarodowych karate WKF w Polsce.
Serdecznie gratulujemy sukcesów naszej koleżance – Zuzannie Bernaciak 🙂