Revolution Slider Error: Slider with alias news-rozstrzygniecie-szkolnego-konkursu-plastycznego not found.

Dnia 12 kwietnia 2017 roku, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Ozdoba Wielkanocna”, którego organizatorami były pani Anna Urbańska – Betlej, pani Joanna Malinowska oraz pani Aleksandra Ninkiewicz. Komisja oceniająca prace, miała jak co roku niełatwe zadanie do wykonania. Po długich obradach jury w składzie pani Magdalena Tusk, pani Beata Witek oraz pani Katarzyna Furmaniak wyłoniło następujących zwycięzców:

na poziomie klas 0 – III Szkoły Podstawowej:

I m-sce Weronika Chilińska III a
II m-sce Julia Bolewska   kl. III a
III m-sce Natalia Krauze kl. „0”
Wyróżnienie: Martyna Sokołowska kl. „0”

na poziomie klas IV – VI Szkoły Podstawowej:

I m-sce Sebastian Baran kl. IV b oraz Adrian Zimnicki kl. V c
II m-sce Szymon Zalewski kl. V a oraz Kinga Bereza kl. IV b
III m-sce Wiktoria Czarnotta kl. IV a oraz Oliwia Kłos kl. V a
Wyróżnienia: Dawid Gajak kl. IV a, Monika Socha kl. IV b, Nadia Majer kl. IV b, Dawid Czapp kl. IV b, Michał Wasielewski kl. V a, Patryk Wierzbicki kl. V a, Lena Klimczak kl. V c, Tomasz Krystek V c,

na poziomie klas I – III Gimnazjum:

I m-sce Dawid Adamski kl. I B
II m-sce Michał Sobka kl. II B
III m-sce Nicole Łazęcka kl. II A
Wyróżnienie: Piotr Szczepaniuk kl. I B

Wszystkim laureatom bardzo serdecznie gratulujemy pomysłowości oraz talentu.

Zachęcamy do brania udziału w dalszych konkursach :).