Revolution Slider Error: Slider with alias news-nasze-cheerleaderki-mistrzyniami-polski-2017 not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

W weekend 31.03.- 02.04.17 odbyły się XX Mistrzostwa Polski Cheeleaders w Łochowie. Naszą szkołę reprezentował Zespół Silver Team w dywizji Pom Dance Premier Senior, w skład którego wchodzą gimnazjalistki klas pierwszych i trzecich (Julia Kobierzyńska kl. IB, Weronika Gil kl. IA, Agnieszka Jankowska kl. IIIA, Kasia Tyszkiewicz kl. III A) oraz  absolwentki naszej szkoły.
Dziewczęta zdobyły złoty medal i wróciły do Gdańska z tytułem Mistrza Polski Cheerleaders 2017!!! Ponadto duet naszego zespołu wywalczył srebrny medal. Jest to największy sukces naszej drużyny!

Film z finału: https://youtu.be/nSMNDA_OWB0