Revolution Slider Error: Slider with alias news-final-wojewodzkiego-konkursu-matematyka-dla-kazdego not found.

Dnia 11.04.2017r. w SP nr 24 w Gdańsku odbył się uroczysty finał XI edycji wojewódzkiego konkursu przeznaczonego dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, uczęszczających do klas integracyjnych IV-VI – „Matematyka dla Każdego”, na który pod opieką pani Hanny Niemczyk, Aleksandry Ninkiewicz oraz Anny Urbańskiej-Betlej udali się nasi uczniowie.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Bartłomiej Wąs- IVa, Dawid Czapp- IVb, Monika Socha- IVb, Szymon Zalewski- Va zdobyli w nim wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy :).

Warto dodać, że finał konkursu został wzbogacony występami artystycznymi w wykonaniu uzdolnionych młodych ludzi z SP nr 24 :).

Organizatorom konkursu serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezmiennie niezwykle miłą atmosferę :).