Revolution Slider Error: Slider with alias news-zywa-lekcja-przyrody-z-owadami not found.

Dnia 9 i 10 marca 2017 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w „Żywej lekcji przyrody z żywymi owadami”. Pan Radosław Natkański z Edukacyjnego Parku Owadów w Jantarze w bardzo interesujący sposób przekazał uczniom wiedzę dotyczącą osobliwości świata owadów. Dzieci miały okazję nie tylko zobaczyć, ale również dotknąć egzotyczne owady, które zamieszkują różne rejony świata. Tak jak Pan Radek wcześniej zapowiedział – uczniowie potwierdzili, że trzymanie na dłoni karalucha madagaskarskiego zawsze „wzbudza wiele emocji”.