Revolution Slider Error: Slider with alias news-wspolpraca-z-drm-gdansk not found.

Dnia 16 marca br. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Pana Włodzimierza Bartosiewicza, dyrektora Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu i staraniom Pana Bartosiewicza mamy piękne, wyremontowane łazienki, które bardzo poprawiły komfort funkcjonowania uczniów naszej placówki. Uczniowie klas 0-III głośnymi brawami podziękowali Panu Włodzimierzowi Bartosiewiczowi i wręczyli pamiątkowy dyplom. Dzieciom udało się namówić gościa na przeczytanie bajki „Śpiąca królewna”