Revolution Slider Error: Slider with alias news-wizyta-zawodniczek-reprezentacji-polski-w-pilce-recznej-w-sp-18 not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

W dniu 17.03.2017 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie młodzieży z zawodniczkami Reprezentacji Polski w piłce ręcznej przebywającymi aktualnie na zgrupowaniu w Gdańsku. W spotkaniu wzięły udział Adrianna Górna, Katarzyna Skonieczna i Patrycja Chojnacka. Zawodniczki odpowiadały na wcześniej przygotowane przez młodzież pytania dotyczące piłki ręcznej, Kadry Polski, klubu, w którym grają, a także związane z ich pozasportowymi zainteresowaniami. W drugiej części spotkania Adrianna Górna i Katarzyna Skonieczna, wraz z młodzieżą, sprawdzały się w na torze przeszkód zawierającym podstawowe elementy piłki ręcznej. Patrycja Chojnacka wzięła udział w konkursie rzutów karnych. W czasie spotkanie nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów.