Revolution Slider Error: Slider with alias news-wizyta-naszych-sasiadow-z-przedszkola-nr-23 not found.

Dnia 02.03.2017r naszą szkołę odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola rr 23 „Bursztynek” z Nowego Portu. Dzieci zostały zaproszone do włączenia się we wspólną zabawę – układanie domina z uczniami naszej szkoły.

Na początku spotkania Patryk Sójka- uczeń klasy IVa – organizator akcji „Szkolne Szaleństwo Dominowe” udzielił cennych wskazówek dotyczących układania kostek Domino.

Na zdjęciach umieszczonych poniżej możemy obejrzeć i podziwiać efekty pracy dzieci.

Dziękujemy za wspólną zabawę – Bożena Wrzask, Anna Urbańska- Betlej, Grażyna Hinc, Aleksandra Ninkiewicz.