Revolution Slider Error: Slider with alias news-warsztaty-z-wychowania-komunikacyjnego not found.

W dniach 02-10.03.2017r uczniowie klas IV i V uczestniczyli w projekcie z wychowania komunikacyjnego  Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej prowadzonego przez panie Martę Filmanowicz oraz Patrycję Fijałkowską.

Celem zajęć było kształtowanie w młodych ludziach postawy świadomego użytkowania miejskiego transportu zbiorowego. Uczniowie zapoznali się z różnorodnymi formami komunikacji miejskiej oraz ich wpływem na środowisko. W ramach zajęć omówione zostały zagadnienia z zakresu rodzajów i form dostępnych biletów oraz nauka korzystania z rozkładów jazdy i samodzielne planowanie podróży.