Revolution Slider Error: Slider with alias news-ukladamy-domino-z-przedszkolem-siostr-benedyktynek not found.

Dnia 9.03.2017 roku po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole Przedszkolaki. Tym razem odwiedziła nas grupa dzieci z Przedszkola Sióstr Benedyktynek Misjonarek z Gdańska – Brzeźna. Dzieci wspólnie z uczniami naszej szkoły brały udział w wesołej zabawie układania kostek domina. Przedszkolaki były zafascynowane układaniem domina i obiecały, że odwiedzą nas ponownie. Dziękujemy za wspólną zabawę i serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty 18.03.2017 roku.