Kontynuując opis sukcesów naszej wybitnej matematyczki Weroniki Furmaniak, z dumą informujemy, że triumfalny pochód naszej uczennicy przez kolejne szczeble Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV –VI szkół podstawowych znalazł swoje zwieńczenie w finale tego konkursu.

Jak już było wcześniej opisane, Weronika w pięknym stylu, osiągając znakomite wyniki, przeszła dwa początkowe szczeble konkursu (szkolny i rejonowy), kwalifikując się do Finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

W finałowej rozgrywce, która miała miejsce 6 lutego 2017 r., nasza zdolna matematyczka osiągnęła bardzo dobry wynik na poziomie 40 % i uzyskała zaszczytny tytuł Finalisty konkursu!

Brawo Weronika, gratulujemy sukcesu!

I życzymy kolejnych osiągnięć, nie tylko na polu matematycznych łamigłówek!