Revolution Slider Error: Slider with alias news-klasa-ivb-na-szkoleniu-z-pierwszej-pomocy-przedmedycznej not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Dnia 10.03.2017r. klasa IVb wzięła udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej, które miało miejsce w naszej szkole i zostało poprowadzone przez panią dr n. med. Annę Paprocką-Lipińską – specjalistę anestezjologii i intensywnej terapii z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
W trakcie zajęć nasi podopieczni dowiedzieli się między innymi, co należy zrobić, jeśli ktoś przestanie oddychać, jak wezwać pomoc i co powiedzieć. Był również czas przeznaczony na ćwiczenie umiejętności praktycznych na fantomie- w którym miejscu i w jaki sposób zastosować uciski, jak wykonać wdechy ratownicze.
Dziękujemy serdecznie pani doktor Annie Paprockiej-Lipińskiej za przybycie, że znalazła dla nas czas i udzieliła naszym podopiecznym wielu cennych wskazówek. Ta lekcja z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci …