Revolution Slider Error: Slider with alias news-dzien-otwarty-szkoly-podstawowej-nr-18 not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

Dnia 18.03.2017r. miał miejsce Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 18. Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje. Jedną z nich była możliwość układania domina, które dostarczyło wszystkim- zarówno tym młodszym, jak i starszym, wielu niezapomnianych wrażeń, prawdziwe SZKOLNE SZALEŃSTWO DOMINOWE :).  Nasi goście uczestniczyli również w warsztatach plastycznych, artystycznych, chemicznych, a także w grach i zabawach dydaktycznych. Wypiekali ciasteczka, rozwiązywali zagadki kryminalne, pokonywali tor przeszkód. Mieli możliwość obejrzenia sali do rehabilitacji oraz Terapii Tomatisa. Po tym wszystkim nadszedł czas, aby posilić się w kawiarence i skosztować przepysznych wypieków. Rodzice mogli wziąć udział w konsultacjach z pedagogiem, psychologiem oraz szkolnym logopedą.

Reasumując, był to dzień pełen wrażeń i atrakcji. Gościom dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły Podstawowej nr 18 w nowym roku szkolnym 2017/2018 :).