Revolution Slider Error: Slider with alias news-kolejna-odslona-domina-w-zso-nr-10 not found.
Maybe you mean: 'frontpage-normal' or 'news-template' or 'frontpage-dni-otwarte' or 'frontpage-lo-oferta' or 'rekrutacja-ulotka' or 'rekrutacja-prezentacja'

17.02.2017r. w naszej szkole gościliśmy grupę dzieci z Przedszkola nr 44 w Gdańsku. Przedszkolaki wspólnie z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 18 układali w sali gimnastycznej „DOMINO”. Inicjatorem wspólnej zabawy był uczeń klasy IVa Patryk Sójka- pomysłodawca i organizator zeszłorocznej imprezy pt: „Szkolne Szaleństwo Dominowe” (http://zso10.edu.pl/szkolne-szalenstwo-dominowe-12-marca-2016-r,102,pl.html). Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zdjęciach. Wkrótce relacja z kolejnych dominowych spotkań. Zapraszamy serdecznie –  p. Bożena Wrzask, p. Grażyna Hinc, p. Anna Urbańska-Betlej oraz p. Aleksandra Ninkiewicz.